آگهیمو چیست و چه ‌کار می‌کند؟

آگیهمو یک بستر درج آگهی مشاغل مختلف در سطح کشوری است. شما بهتر می‌دانید همه چیز در دنیای امروز دچار تغییروتحول شده است. روزگار تبلیغ در روزنامه‌ها و پخش تراکت کاغذی حالا دیگر جایگاهی ندارد و کاملاً منسوخ شده است. چه‌بهتر ... درختان کمتر بریده خواهند شد. از طرفی هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شویم جهان اطراف ما با سرعت بیشتری به سمت تکنولوژی و پیشرفت حرکت می‌کند.

در حال حاضر نیاز حضور حداکثری تمام مشاغل در دنیای مجازی و در میان نتایج گوگل بیشتر از هر زمانی حس می‌شود. به قول یک دوست عزیز یا با تکنولوژی همراه شو یا بازنشسته شده، به‌راستی هم که چقدر زیبا جهان امروز ما رو به تصویر کشید.

اگر شما هم دوست دارید در بین نتایج گوگل در کلمات مرتبط با کسب‌وکار خود دیده شوید آگیهمو بهترین بستر برای نمایش خود به هزار مشتری است که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند. در آگیهمو این امکان برای شما فراهم شده است که با پرداخت مبلغ ناچیزی در صفحه اول و در بیشتر مواقع در رتبه یک نتایج گوگل قرار بگیرید.

یک صفحه کاملاً اختصاصی برای شما در نظر گرفته می‌شود که تمام امکانات یک وب‌سایت را برای شما به همراه دارد. عنوان کسب کار، لیست خدمات یا محصولات، لینک صفحات اجتماعی، دکمه تماس در واتس‌اپ و... صدها قابلیت ویژه دیگر که برای شما در نظر گرفته شده است.

در هنگام ثبت کسب‌وکار خود در سایت ما یک پوستر بسیار زیبا توسط طراح حرفه‌ای آگهیمو برای شما آمده خواهد شد که امکان بازنشر آن در شبکه‌های اجتماعی و عکس پروفایل پیام‌رسان‌های شما هم محیا است. آگهیمو یک اپلیکیشن هم دارد که روزانه توسط هزاران نفر چک می‌شود و بازدید آگهی شما را به حداکثر می‌رساند.

داستان آگیهمو؟

ما در آگهیمو یک رؤیای بزرگ را به واقعیت تبدیل کرده‌ایم. تبلیغات با بازدهی بالا و قیمت مناسب دستاوردی است که تحقق‌یافته است. ما در آگهیمو یک تیم جوان، خلاق و سخت‌کوش هستیم تا فضای وب فارسی را به محیطی پربار جهت درآمد و جذب مشتری برای همه کسب‌وکارها آن هم در سطح کشوری تبدیل کنیم که با پیشرفت مشتریان خود نیز پیشرفت کنیم.

چرا آگیهمو بهترین بستر برای تبلیغ کسب‌وکار شما است؟

در پاسخ به این سؤال دلایل زیادی را می‌توان مطرح کرد. آگهیمو یک وب‌سایت با سرعت بالا و کاملاً SEO شده است که به لطف تلاش تیم فنی اعتبار بسیار زیادی نزد موتور جست‌وجوی گوگل دارد و هر روز نیز در حال بهینه‌تر کردن وب‌سایت و افزایش رتبه هستیم. پس شغل و کسب‌وکار شما در نتایج گوگل به اشخاصی که در حال جست‌وجوی کسب‌وکار شما هستند نمایش داده خواهد شد و این یعنی درآمد و جذب مشتری جدید برای شما در کوتاه‌ترین زمان، فوق‌العاده نیست؟

چرا خودمان سایت طراحی نکنیم؟

شاید این سؤال شما هم باشد که چرا برای خودتان یک سایت طراحی نکنید؟ در جواب باید بگوییم حتماً این کار را انجام بدید حتی می‌توانید از تیم آگهیمو در این زمینه نیز کمک بگیرید ولی باید به این نکات نیز توجه کنید که طراحی یک سایت خوب و حرفه‌ای نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار زیاد است. اگر شانس بیاورید و یک شرکت معتبر و حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت را پیدا کنید. بعد صرف میلیون‌ها هزینه سایت شما آمده است. ولی ای نکته را فراموش نکنید که سایت زیبای شما بعد از طراحی مثل یک مغازه وسط کویر لوت است و هیچ‌کس از سایت شما به جز خودتان خبر ندارد و بازدیدی نخواهید داشت که مشتری جدیدی جذب کنید.

 در این لحظه است که اگر کمی تحقیق کنید با کلمه SEO و بهینه‌سازی سایت برای گوگل آشنا خواهید شد. اگر با چند شرکت در زمینه صحبت کنید متوجه خواهید شد سئو یک عملیات حداقل شش‌ماهه و با صرف هزینه حداقل ۱۰ میلیون تومان برای هر عبارت کلیدی نیاز دارد. تازه اگر رقیب جدی در زمینه کاری شما نباشد. خب اگر قصد دارید هزینه کنید خیلی هم خوب است.

ولی اگر قصد دارید با صرف هزینه اندک بهترین نتیجه را بگیرید آگیهمو انتخاب درستی برای شما است چرا که یک صفحه اختصاصی همانند وب‌سایت دارید از طرفی نیاز به هزینه‌های پشتیبانی و SEO و هاست و دامنه نخواهید داشت همه به عهده ما

اینستاگرام یا گوگل؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌های پرمخاطب در دنیا و البته در ایران است. محیط اینستاگرام یک محیط با محتوای زرد است. محتوای زرد به محتوایی گفته می‌شود که هیچ استاندارد کیفی در آن رعایت نشده است و تمامی مطالب به‌صورت هیجانی جذب مخاطب و روزمرگی‌ها است. بله درست است سرگرم‌کننده است اما مناسب تبلیغات بسیاری از کسب‌وکارها نیست

اگر قصد فروش پوشاک یا لواشک داشته باشید قطعاً با تبلیغ در اینستاگرام فروشتان چندین برابر خواهد و حسابی نتیجه می‌گیرید ولی اگر محصول شما دم‌دستی نیست به‌جرئت می‌توان گفت کوچک‌ترین نتیجه‌ای نخواهید گرفت. پس پیشنهاد می‌کنیم زمان و هزینه خود را صرف بالابردن پیج اینستاگرام با تبلیغات در این محیط نکنید چون فقط چطوری جون دل‌ها در این محیط می‌توانند مخاطب جذب کنند.

اما دقیقاً گوگل روی دیگر سکه است. کسانی شما را می‌بینند که به شما در همان لحظه نیاز دارند و این یعنی نرخ تبدیل بالا در تبلیغات هدفمند حالا فک می‌کنید کدام یک بهتر است؟

من سایت اختصاصی دارم بازم باید در آگهیمو تبلیغ کنم؟

بله ۱۰۰ درصد. ۲ دلیل بسیار مهم برای این کار وجود دارد:

ثبت آگهی
دسته بندی مشاغل